Actueel weer Mook
Laatste update: 2026-05-16 om 08:03 uur
| Temperatuur | 5.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit W |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1006.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 4.8 km/u om 00:32 u |
| Minimum temp. | 3.1 °C om 02:56 u |
| Maximum temp. | 6.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 5.5 °C |
| Hitte index | 5.5 °C |
| Dauwpunt | 4.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:24 u |